etykieta z papugą

Etykiety alkoholi. Yaroslav Shkriblyak

Etykiety autorstwa Yaroslava Shkriblyaka. Ukraiński ilustrator z Ivano-Frankivsk, to wybitna postać w kategorii projektowania opakowań. Jego specjalizacją stały się etykiety alkoholi.

Etykiety alkoholi jako sztuka. Twórca cechuje się niezwykłym wyczuciem smaku oraz fenomenalnym warsztatem i stylem, dzięki czemu produkty, przy których brandingu współpracuje, zyskują pierwszorzędną wizualną rangę. Artysta potrafi nadać butelce trunku, w zależności od linii marki, patosu, poloru, elegancji czy lifestyle’owego szyku. Shkriblyak umiejętnie posługuje się odniesieniami do tradycji, motywami natury bądź symbolami przygody, świetnie się przy tym odnajdując zarówno w estetyce cechującej się podniosłością, jak i komizmem. Etykiety projektanta charakteryzują się także idealnie dobraną typografią. Spójrzcie sami i zadajcie sobie pytanie, czy potrafilibyście odmówić shota choćby z jednej z tych cudownych butelek?

 

etykieta piwa etykieta likieru

etykiata z ilustracją

etykieta z jeleniem etykieta z niedźwiedziem etykieta wódki

etykieta na butelce piwaetykieta ukraińska wódka etykieta na likier etykiety na piwo  etykiety ilustrowane cydr ilustrowane etykiety etykieta z piratem ilustrowane etykiety na piwo etykieta vintage

vintage etykieta

Strona:  https://www.behance.net/umbrabranding