Targi Plakatu

W niedzielę 3. grudnia Targi Plakatu kolejny raz zawładną wnętrzami Domu Towarowego Braci Jabłkowskich w Warszawie.

Zapraszamy na prawdziwe święto polskiej grafiki, plakatów i ilustracji wielkoformatowych! Targi Plakatu, tuż przed Mikołajkami i Bożym Narodzeniem. Podczas wydarzenia będzie można zaopatrzyć się w unikalne prezenty dla najbliższych, jak również cieszące oko ścienne ozdoby. Wszystkie tworzone z sercem, przez wystawców, z którymi będzie można porozmawiać, napić się kawy.

Organizatorzy i partnerzy wydarzenia nie próżnują. Dwa piętra zapełnią najzdolniejsi twórcy plakatów i ilustracji z całego kraju. Andrzej Pągowski, oprócz swojego stoiska z kultowymi już plakatami, będzie promował kolejną książkę – tym razem wywiad-rzekę, który przeprowadziła z nim Dorota Wellman. Szykujemy dla was także showroom technologiczny, w którym obejrzycie i przetestujecie najnowsze urządzenia, niezbędne do profesjonalnego tworzenia grafiki w studiu lub domowym zaciszu. Porady ekspertów światowych marek gwarantowane.

Targi odbędą się 3. grudnia w godzinach 11:00-19:00 przy ulicy Brackiej 25.

Chcecie więcej? Nie ma sprawy! Już dziś możemy zdradzić, że to nie koniec atrakcji! Spodziewajcie się konkursów z cennymi nagrodami, przybicia piątki z Andrzejem Pągowskim oraz arcy ciekawych wykładów o plakacie i jego kolekcjonerach. Więcej szczegółów już tuż tuż, a tymczasem rozbijajcie skarbonki i odwiedźcie www.targiplakatu.pl oraz ich wydarzenie na Facebooku:
www.facebook.com/events/1964772477134053

Targi Plakatu 2017